“Queer Olympix” programı belli oldu

Türkiye’nin kuir olimpiyatları “Queer Olympix 2018” programı yoğun: Futbol, yoga, queer tango, frizbi, voleybol, uzun atlama.

 

Türkiye’nin kuir olimpiyatları “Queer Olympix 2018” programı belli oldu. İlki 2017 Ağustos’unda düzenlenen “Queer Olympix” bu yıl 10-12 Ağustos tarihleri arasında İstanbul, Heybeliada ve Kalamış’ta sporcularla buluşacak.

Heybeliada’da başlayacak Queer Olympix için 10 Ağustos Cuma günü saat 09:50’de Kadıköy İskelesi’nde buluşulacak ve etkinliklerin gerçekleşeceği Heybeliada’ya gidilecek. Queer Olympix’in ilk etkinliği saat 12:00’deki bisiklet turu. Aynı gün tanışma pikniği, yoga ve yüzme etkinlikleri gerçekleşecek.

Heybeliada’ya veda eden Queer Olympix etkinlikleri Kalamış’ta devam edecek. İkinci gün saat 11:00’de başlayacak olan bayrak yarışını, uzun atlama, plaj voleybolu ve jonglörlük takip ediyor. İkinci gün bu etkinliklerin yanı sıra, üç farklı atölye ile açık hava film gösterimi de yapılacak.

Queer Olympix’in son gününde, frizbi ve futbol antrenmanlarının ardından saat 15:00-21:00 arası futbol turnuvası gerçekleşecek. Queer tango ve işaret dili atölyelerinin de olduğu program 21:30’daki ödül töreni ve kapanış partisi ile son bulacak.

Yorumlar

yorumlar

Post source : http://kaosgl.org/sayfa.php?id=26363

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.