‘Mamma Mia’nın ardında Cher’den ABBA albümü

20 Temmuz’da  gösterime giren “Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz” filminin oyuncu kadrosunda yer alan Cher, bu deneyiminin ardından ABBA yorumlarından oluşan bir albüm kaydettiğini duyurdu.

İsveçli grubun şarkıları üzerine kurulu olan müzikal filmde “Fernando” şarkısını seslendiren Cher, katıldığı televizyon programında, film deneyiminden çok keyif aldığını ve ABBA şarkılarından oluşan bir albüm yapmanın iyi fikir olacağını düşündüğünü söyledi. Cher ayrıca, “ABBA dendiğinde aklınıza gelen şeylerden daha farklı bir yorum oldu” diyerek albümü kaydederken izlediği yolu anlattı.

Cher filmde Meryl Streep’in canlandırdığı Donna karakterinin annesi Ruby Sheridan rolünü canlandırıyor. Londra’da yapılan galada kırmızı halıda Cher ile Meryl Streep’in öpüşmesi kameralara yansımıştı.

Öte yandan sanatçının konserleri devam ediyor. Cher, Washington DC ve Las Vegas’ta konser verecek ve sonbaharda Avustralya’ya turneye çıkacak. Haziran ayında Chicago’da sahnelenen “The Cher Show” ise Kasım ayında Broadway’e transfer olacak.

Yorumlar

yorumlar

Post source : Kültür Servisi

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.