Oyuncu Ezgi Baylar, Talat Bulut’un tacizine uğradığını açıkladı

Oyuncu Ezgi Baylar, Talat Bulut’un tacizine uğradığını söyledi. FOX’ta yayınlanan Yasak Elma dizisinin setinde oyuncu Talat Bulut’un kendisini taciz ettiğini öne süren kostüm görevlisi Özge Şimşek’in, suç duyurusunda bulunmasının ardından açıklama yapan Ezgi Baylar, Bulut’un kendisini video atarak taciz ettiğini söyledi.

Kendisinin de Talat Bulut tarafından taciz edildiğini sosyal medya hesabından duyuran Baylar’a kısa sürede binlerde destek mesajı geldi.

Kendisinin de Talat Bulut tarafından taciz edildiğini sosyal medya hesabından duyuran Baylar’a Bulut ile aralarında geçen mesajlaşmanın fotoğrafını, paylaşarak, “Evet Instagram story’m de bu paylaşımı yaptım doğru. Bu 19 yaşında hayatının başında kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan gencecik bir kıza kişisel hesabımdan destek mesajıydı sadece. Tarafıma gönderilen mesajlar ve video silinmeseydi daha anlaşılır olacaktı. Ben bu durumu sanal ortamda yaşadım ve tercih hakkım vardı!! Kendimden uzak tutmayı tercih ettim!!! Ya tercih hakkı olmayanlar???” notuyla paylaştı.

Baylar’a takipçilerinden kısa sürede binlerde destek mesajı geldi.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.