Photo Credit To Dağ Medya

Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’ne Veri Haberciliği Eğitimi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde 11 Aralık Pazartesi günü iletişim öğrencilerine için uygulamalı veri haberciliği eğitimi düzenleniyor. Bir günlük eğitimde Veri Haberciliği‘nin tanımı, Veri Gazeteciliği araçları, Veri Gazeteciliği’nin nasıl yapıldığı hem teorik hem de uygulamalı olarak aktarılacak.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm’nde Başkanı Doç. Dr. Onur Bekiroğlu,  Fakülte Dekan Yardımcısı ve gazetecilik bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Sinan Kaya, Radyo, Tv, Sinema Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Ömer Çakın,  Yrd. Doç.Dr. Ahmet Oktan ve  Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Beste Nigar ERDEM, Çarşamba Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler’den  Gökhan Bayraktar‘ın destek ve katkısı ile düzenlenen eğitim Pınar Dağ tarafından yürütülecek . Eğitim iki gün çevrim içi ve bir tam gün derslikte uygulama ile gerçekleşecek.

Yorumlar

yorumlar

Post source : http://www.verigazeteciligi.com/11-aralik19-mayis-universitesi-iletisim-fakultesi-gazetecilik-bolumune-veri-haberciligi-egitimi/

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.