Bilişim Yazarı Serdar Kuzuloğlu Serbest Bırakıldı

Bilişim yazarı Serdar Kuzuloğlu sabah 06.40’ta Twitter hesabından“Gözaltına alınıyorum” mesajı paylaştı. Mesajda “FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınıyorum. İnanmıyorum” yazıyordu.

Kuzuloğlu’nun tweeti bir süre sonra silindi.

Kuzuloğlu’nun hesabından saat 10.00 sıralarında yeni bir tweet atıldı, ancak bu tweetin o esnada mı atıldığı yoksa önceden ayarlanan atılan otomatik bir mesaj mı olduğu bilinmiyor.

Kuzuloğlu’nun gözaltına alındığı öğle saatlerinde yakınları tarafından doğrulandı. İfadesi alınan Kuzuloğlu, akşam saatlerinde serbest bırakıldı.

Serdar Kuzuloğlu kimdir?

1995 yılında medya sektörüne girdi. Posta, Fanatik, Milliyet, Finansal Forum, Radikal ve Cumhuriyet gazetelerinde yazdı, ayrıca Cumhuriyet hariç hepsinin web sitelerinin kuruluşunda görev aldı.

PC WORLD, ComputerWeek, .net, Paprika dergilerinde köşe yazarlığı, Radyo Kozmos ve NTV Radyo’da radyo programı, Technology Channel, Business Channel ve TRT Haber ve TRT 1’de televizyon programları hazırlayıp sundu.

Doğan TV Holding’de Yeni Nesil Hizmetler Direktörü olarak çalıştı, MYK dijital ajansını kurdu.

Kurucuları arasında yer aldığı İstanbul Bilgi Üniversitesi / Next Academy’de “Sosyal Medyada İletişim ve Pazarlama” başlıklı yüksek lisans dersini veriyor, Dünya Halleri sitesinin Yayın Yönetmenliğini yapıyor.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.