Bilişim Yazarı Serdar Kuzuloğlu Hakkında Gözaltı İddiası

Bilişim yazarı Serdar Kuzuluoğlu sabah 06.40’ta Twitter hesabından“Gözaltına alınıyorum” mesajı paylaştı. Mesajda “ETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınıyorum. İnanmıyorum” yazıyordu.

 

Kuzuluoğlu’nun tweeti bir süre sonra silindi.

Kuzuloğlu’nun hesabından saat 10.00 sıralarında yeni bir tweet atıldı, ancak bu tweetin o esnada mı atıldığı yoksa önceden ayarlanan atılan otomatik bir mesaj mı olduğu bilinmiyor. Kuzuluoğlu’na telefonla da ulaşılamadı.

Serdar Kuzuluoğlu kimdir?

1995 yılında medya sektörüne girdi. Posta, Fanatik, Milliyet, Finansal Forum, Radikal ve Cumhuriyet gazetelerinde yazdı, ayrıca Cumhuriyet hariç hepsinin web sitelerinin kuruluşunda görev aldı.

PC WORLD,  ComputerWeek, .net, Paprika dergilerinde köşe yazarlığı, Radyo Kozmos ve NTV Radyo’da radyo programı, Technology Channel, Business Channel ve TRT Haber ve TRT 1’de televizyon programları hazırlayıp sundum.

Doğan TV Holding’de Yeni Nesil Hizmetler Direktörü olarak çalıştı, MYK dijital ajansını kurdu.

Kurucuları arasında yer aldığı İstanbul Bilgi Üniversitesi / Next Academy’de “Sosyal Medyada İletişim ve Pazarlama” başlıklı yüksek lisans dersini veriyor, Dünya Halleri sitesinin Yayın Yönetmenliğini yapıyor.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.