Vegan Şenlik Düzenleniyor

9 Eylül Cumartesi günü İstanbul’un Kadıköy semtinde yer alan Göztepe Özgürlük Parkı’nda vegan şenlik düzenleniyor. Vegan olmayanların da katılacağı şenlikte veganizm, hayvan hakları, oyun, vegan beslenme ve daha fazlası yer alacak.

Facebook safyasında yapılan açıklama ise şöyle:  

“Geleneksel olmayan vegan şenlik ayağınıza geldi.

Bol bol veganlık konuşacağımız, piknik yapacağımız, istersek alkol alabileceğimiz, çeşitli oyunlara ve atolyelere dahil olabileceğımız, vegan olmayanların da katılıp istedikleri gibi veganlıkla ilgili sohbet edebileceği pek keyifli bir gün geçirelim istiyoruz.

Bu yazı vegan şenlikle bitirelim. Sen de enstrümanını, yemeğini, bisikletini, topunu, sosyalleşmek isteyen herhangi bir tür arkadaşını getir.

Yiyoruz, içiyoruz, dans ediyoruz, tartışıyoruz, sohbet ediyoruz, takas yapıyoruz, eğleniyoruz.

Getireceğiniz yiyecek, içecek, araç ve gereçlerin hayvansal ürün içermemesi yani vegan olması gerektiğini unutmayın. Bu konuda en güvenli ve kolay katkıyı meyve ve kuruyemişlerle sağlayabilirsiniz. 🙂

(içerik güncellenecektir)

-Piknik (Vegan döner, vegan mayonez, vegan pastalar, vs.)

-Forum : Hayvan özgürlüğü hareketi’nin topraklarımızdaki durumunun değerlendirmesi

-Okuma&Tartışma : Hayvan özgürlüğü ile ilgili getireceğimiz metinlerin okunup tartışılması. Sen de okumak, tartışmak istediğinden mümkünse bir kaç kopya getirmekten çekinme.

-Frizbi, bisiklet, voleybol, futbol, kart oyunları, vs.

-Vegan olmak isteyen, veganlıkla ilgili herhangi bir şey sormak ya da tartışmak isteyenlerle sürekli ilgilenmeye hazır veganlık anlatıcıları.

-Takas Pazarı : Takas ve paylaşım için kullanmadığınız eşyalarınızı (kitap, giysi, çanta -vegan olması şartıyla-) getirebilirsiniz.

-Halay

-Müzik aletleri dinletisi ve atölyesi

Herhangi bir mesele için Arvid : 0542 572 1791″

Daha fazla detay için: https://www.facebook.com/events/165437244027433/?ti=cl

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir