İspanya’da endüstriyel çiftlikte kurtarma eylemi

İspanya’da geçtiğimiz haftalarda  tavuk çiftliğinde bir kurtarma eylemi gerçekleştirildi.

Kurtarma eylemi düzenleyenler şu ifadelere yer verdi:

“Bu canlıların içinde bulunduğu koşullar inanılmaz. Oradaki sıcağa dayanmak mümkün değil..hele o koku. Küçücük vücutları nefes alamıyor, ölmüşler, yerde uzanıyor ölüleri. Ne yediğinizi düşündünüz mü hiç?”

“Bir sorun kendinize, hayvanlar için değilse bile, kendi sağlığınız için, bu et sağlıklı mı? Bir hayvan bu koşullarda yaşayıp da nasıl tüketime uygun olabilir? VEGAN OLUN. Lütfen et tüketicileriyle paylaşın ki bu mekânların gerçeğini onlar da görebilsin.”

Yayınlanan video ise buradan izlenebilir:

ANOCHE RESCATE+CONCIENCIA (DIRECTO dsd una GRANJA).

ENGLISH BELOW…ANOCHE RESCATE+CONCIENCIA (DIRECTO dsd una GRANJA).PASALO QUE SUS VOCES DESESPERADAS SEAN OIDAS POR LA GENTE.Cuando se pide pollo para comer, se pide que salgan de esta mala vida para ser asesinados con tan sólo meses, tan indefensos. Condiciones terribles. Impensable..UN VIDEO AÚN NO TRANSMITE LA PRESIÓN DE CALOR, HORNO, INMOVILIDAD, AFIXIA..etc que VIVEN.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ LAST NIGHT WE DID A RESCUE IN BROILER SHEDS..THE LIVING CONDITIONS OF THESE CREATURES IS UNTHINKABLE…THE HEAT IN THERE UNBEARABLE…AND THE STENCH. Their TINY bodies ( still not injected with saline as that happens in the slaughter house..to get more money from THE consumer)unable to breathe properly and some lay dead on the floor… Have you ever wondered what you are eating??? Ask yourself ,if not for THE animals,for Your own health,is this meat healthy…how can a creature live like this and be fit FOR consumption???..GO VEGAN…please share to meat consumers so they can see THE reality OF these places 🙁

Posted by Sharon Townsend on Tuesday, 4 July 2017

http://directaction.info/news_july21_17.htm

Yorumlar

yorumlar

Post source : https://hayvanozgurlugucevirileri.com/

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir