Vegan Bilgi Portalı: Veganlik.Org

Vegan bilgi portalı veganlik.org, veganlığın kolaylıklarını paylaşıyor. Site editörü Emir Nagev’in site hakkında yer verdiği açıklama şöyle: Vegan 2017 yılında sahip olduğumuz eşsiz olanaklara rağmen, halen inanılmaz uygulamalara maruz bıraktığımız hayvanların özgürleşmesine katkıda bulunmak sitenin temelinde yatıyor.”

Veganlık ne düşünüldüğü kadar zor, ne de sıradışı

“Veganlık ne düşünüldüğü kadar zor, ne de sıradışı. Zengin mutfağı ile, Türkiye’de vegan beslenmek aslında epey kolay. İlgiyle takip edilen birçok Türkçe vegan blog, video, grup, yemek kanalı ve tarif sitesi de var. veganlik.org’da, bu farklı kaynaklardaki yararlı bilgilere bağlantılar bir arada.”

veganlik.org, veganlığı yaygınlaştırmak için teşvik edici ve ilham verici olma hedefinde

“veganlik.org, veganlığı yaygınlaştırmak için teşvik edici ve ilham verici olma hedefinde. Temel prensipler ortaklığında veganları ve veganlıkla ilgilenenleri destekleyici, farklılıklara saygılı ve kapsayıcı bir yaklaşım önemli kıstaslardan biri. Hayatımızı kolaylaştıracak pratik bir rehber, veganlıkla ilgili bazı soru işaretlerini de gidermekte yararlı olabilir. Yeni kurulan veganlik.org, henüz bireysel çabalarla gelişiyor; katkıya ve işbirliğine açık.”

Detaylı incelemek için tıklayınız: http://veganlik.org/

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.