JavaDay İstanbul Programı Açıklandı

Java Day Istanbul 2017 yazılım konferansı 1 keynote, 36 konuşmacı, 5 paralel oturum ile 28 gönüllü Java User Grup üyesi ve sponsorların desteği ile 6 Mayıs 2017 tarihinde Dedeman Bostancı Otel’de gerçekleşecek.

Google, Elastics, Red Hat, Oracle gibi global markalardan olduğu gibi; Peak Games, İyzico, Turkcell, Hürriyet gibi Türk teknoloji şirketlerinden yöneticiler de konuşmacı olarak konferansta yer alıyor. “Usable Software Design” konusu ile Alexandru Bolboaca keynote konuşmasını yapacak.

Java Day Istanbul yazılımcılar, teknoloji şirketleri ve girişimciler arasında etkin bir ağ kurulmasına olanak sağlıyor. Bu yıl 500 üzerinde katılımcıyı ağırlayacak olan etkinlikte IT ve yazılım sektörünün önde gelen isimleriyle tanışma imkânı yakalamanız mümkün!

Full Stack Developer eğitimleri hızla devam ediyor. Nisan ayı itibari ile sadece Java Day Istanbul konferansına katılanlar için online (40 saat )çeşitli konuları içeren dopdolu eğitimler vermeye devam ediyor. Kayıt olmak için geç kalmadınız. Tüm oturumlar kayıt altına alınmakta ve kullanıcılar ile paylaşılıyor.

Detaylar için tıklayınız: https://javaday.istanbul/

 

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.