Hayır ve Ötesi: Ölülere oy kullandırıldığını tespit ettik

Hayır ve Ötesi Koordinasyon Kurulu Üyesi Doğan Ergün şaibeli başkanlı referandumundaki hilelerle ilgili, “Biz artık ölülerin mezardan kaldırılıp oy kullandırıldığını da tespit etmiş durumdayız” dedi.

Hayır ve Ötesi Koordinasyon Kurulu Üyesi Doğan Ergün, Tele1 ekranlarında Ece Zereycan’ın sunduğu Gün Bitiyor programına konuk oldu. Şaibeli başkanlık referandumundaki hilelerle ilgili gündem yaratan ön raporlarının detaylarını açıklayan Doğan Ergün, referandum sürecindeki hileler konusunda yaptıkları çalışmanın geçmişteki referandum ve seçimler ile gelecekteki oylamalar açısından da son derece öğretici olduğunu vurguladı.

Doğan Ergün, canlı yayında çarpıcı bir tespitlerini aktararak başkanlık referandumunda ölmüş yurttaşlar adına oy kullanıldığını belirlediklerini ifade etti. Ergün, ““2010 Referandumu’nda Fethullah Gülen ne dediyse bugün Adalet ve Kalkınma Partisi ve iktidar onu yapmıştır, yapmaya gayret etmiştir. Biz burada ilk defa açıklıyoruz: Biz artık ölülerin mezardan kaldırılıp oy kullandırıldığını da tespit etmiş durumdayız” açıklamalarında bulundu.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.