4. İstanbul Django Girls başvuruları başladı

 4.İstanbul Django Girls Istanbul başvuruları başladı. Son başvuru tarihi 29 Kasım’da kapanan bir günlük atölye 17 Aralık Cumartesi günü İstanbul’da yapılacak.

Django Girls Istanbul sitesinde yapılan duyuru ise şöyle:

“Nasıl websitesi yapılacağını öğrenmek istiyorsanız size iyi haberlerimiz var! Yeni başlamak isteyenler için tek günlük bir atölye düzenliyoruz!””Etkinliğimiz 17 Aralık tarihinde olacak.”

“Erkek ya da kadın eğer dizüstü bir bilgisayarınız varsa etkinliğe başvurabilirsiniz! Daha önceden programlama bilginiz olması gerekmiyor. Size programlamanın nasıl birşey olduğunu göstermek ve bizden biri olma fırsatı vermek istiyoruz!”

“Atölyelerimiz ücretsiz. Fakat kısıtlı sayıda kontenjanımız var. Dördüncü etkinliğimiz için son başvuru tarihi 29 Kasım 2016!”

Atölyeye başvurun!

“Erkek ya da kadın eğer dizüstü bir bilgisayarınız varsa etkinliğe başvurabilirsiniz! Daha önceden teknik bilginiz olması gerekmiyor. Atölyelere daha önce programlama yapmamış insanlar için. Bir atölye katılımcısı olarak:kendi websitenizi yapabileceğiniz bir günlük atölyeye katılırsınız atölye sırasında yemek yersiniz. Sadece 30 kişilik yerimiz var, o yüzden başvuru formunu dikkatli doldurun! Kendinizi ne kadar iyi anlatırsanız seçmeleri o kadar rahat yaparız! Başvuru için: https://djangogirls.org/istanbul/apply/ ”

Daha fazla detay için tıklayınız: https://djangogirls.org/istanbul/

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir