Hayvan Hakları ve Veganlık Günleri İstanbul’da 5-6 Kasım’da

Abolisyonist Vegan Hareket, Hayvan Hakları ve Veganlık Günleri kapsamında Kasım ayında düzenlenecek etkinlikler için başvuruları almaya başladı. Vegan yiyecek atölyeleri, vegan ikramlar, sunumlar ve sohbetlerin planlandığı etkinlik ücretsiz olsa da ön kayıt yapılması gerekiyor. 

Duyuru şöyle:

Hayvanları umursuyor musunuz? Onların da hakları olduğunu düşünüyor musunuz? Bu düşüncenizin beraberinde veganlığı getirdiğini biliyor muydunuz? Vegan yiyecek atölyeleri, vegan ikramlar, sunumlar ve keyifli bir sohbet eşliğinde bunları tartışmaya ne dersiniz?

Vegan mısınız? Siz de hayvanların kullanılmadığı bir dünya mı düşlüyorsunuz? Gelin bunu bir plana çevirelim ve hayallerimizdeki dünyaya hangi yaratıcı ve şiddetsiz yollarla nasıl ulaşacabileceğimizi konuşalım. Hayvan hakları okumaları ve aktivizminden edindiğimiz bilgileri ve veganlık anlatırken karşılaştığımız sorunları paylaşmaya, birlikte çözümler üretmeye can atıyoruz.

Kasım ayının ilk Cumartesi ve Pazar günlerinde İstanbul’da gerçekleştireceğimiz bu sunumlu, söyleşili, atölyeli, forumlu, konserli etkinlikte sizleri de görmeyi çok istiyoruz. Tamamen ücretsiz etkinliğimizde veganlar ve naveganlar için farklı aktiviteler planlandığından, katılmak istediğinizi vegan olup olmadığınızın da bilgisiyle birlikte abolisyonistveganhareket@gmail.com adresine mutlaka yazın. Haberleşebilmek, görüşebilmek, kendimizden başlayarak dünyayı hepbirlikte değiştirebilmek dileğiyle.

Facebook etkinlik sayfası için tıklayınız.

Not: Mekân bilgisi ve detaylı program ilerleyen tarihlerde açıklanacaktır.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.