Cenazeleri Ailelerine Teslim Ediliyor

Fotoğraf:İHA

Atatürk Havalimanı’nda dün gece meydana gelen hain terör saldırısının ardından, yakınlarından haber alamayanların Yenibosna’daki Adli Tıp Kurumu önündeki bekleyişi sürüyor. Şu ana kadar kimliği tespit edilen 27 cenazeden 18’i ailelerine teslim edilirken, yaklaşık yarım saatte bir hayatını kaybedenlerin isimlerinin okunduğu ve kurbanların yakınlarının kimlik tespiti için Adli Tıp’a alındığı öğrenildi.
 

Atatürk Havalimanı’nda yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybedenlerin cenazeleri ailelerine teslim ediliyor. Adli Tıp Kurumu’nda işlemleri tamamlanan ve kimlikleri tespit edilen 27 cenazeden 18’i ailelerine teslim edildi.

Bu sabah 10:00 itibariyle kimliği tespit edilen 27 cenazeden 18’i ailelerine teslim edildi.

Bombalı saldırıda hayatını kaybeden 36 kişinin ve üç saldırganın cenazesi Adli Tıp Kurumu Morgu’na götürülmüştü.

Saldırıda öldürülenlerden beş kişinin isimleri açıklandı: Çağatay Çöl, Sadık Petek (47), Mehmet Mert (30), Ethem Uzunsoy (43), Yusuf Haznedaroğlu. Çöl, Petek, Mert ve Uzunsoy yer hizmeti görevlisiydi.

Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen terör saldırısında yaralananların ismi ve hangi hastanede bulunduklarına ilişkin bilgilere Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi’nin (SABİM) “184” numaralı hattından ulaşılabileceği bildirildi.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.