Change.org Türkiye’de 2. yaşını kutluyor

Change.org Türkiye’de 2. yaşını kutluyor! 30 Eylül Salı günü 19:30 İstanbul'da düzenlenecek kutlamaya herkes davetli.

2014-09-29 12-02-54 Ekran görüntüsü

Detaylar şöyle:

Bugün, imza kampanyalarına destek vererek katıldığın platform, dünyanın en büyük imza kampanyası platformu olarak, 196 ülkede, değiştirmek istedikleri şeyler için insanlara imkan sağlamaya devam ediyor.

Türkiye’de 2 sene önce 3 kişilik bir ekiple bu yola çıktığımızda, sen ve senin gibi duyarlı insanların ses getiren ve sonuca ulaşan kampanyalara imza atacağından şüphemiz yoktu. Nitekim Adalete Fener Yak, Zeytin Hayattır, Soma Son Olsun, Kitap Okuyan Çocuklar, MS Hastalarının Tedavisi ve Kaş Yunus Parkı gibi toplumun her konudaki hassasiyetini yansıtan sayısız kampanyaya ev sahipliği yaptık.

Sizlerle beraber 2. yaşımızı kutlamanın heyecanının yanı sıra Türkiye’de 3 milyon kişinin bir araya geldiği bir platform olmanın mutluluğunu da yaşıyoruz. Bugün Change.org’da her hafta en az 3 kampanya sonuca ulaşıyor.  Bu iki yılda 230’un üzerinde kampanyanın talebi muhataplar tarafından kabul edilerek başarıya ulaştı. 3 milyon insan, her geçen gün artıyor ve her geçen gün bu insanlar başarılı kampanyalara imza atmaya devam ediyor.

Bu sevincimizi paylaşmanın en doğru yolunun değişimin mimarları olan sizlerle bir araya geldiğimiz bir yaş günü partisiyle kutlamak olacağını düşündük.

Aşağıda detaylarını bulabileceğin etkinliğimizde seni aramızda görebilirsek çok seviniriz. Lütfen gel, bu değerli kampanyacılarla beraber değişimin umudunu birlikte taşıyalım.

Sevgilerimizle,

Dr. Uygar Özesmi

Doğu Avrupa ve Batı Asya Direktörü

Change.org

Ne zaman: 30 Eylül 2014, Salı 19:30

Nerede: Cezayir Restoranı,

Hayriye Cad No:16, Galatasaray, Beyoğlu

Adresi haritada bulmak için lütfen tıklayın.

Katılım durumunuzu buraya tıklayarak bildirirseniz seviniriz.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir