Schafer markası, Seda Sayan’ın Sponsorluğundan Çekildi

Schafer markası, kadın örgütlerinin tepkileri üzerine Seda Sayan’ın Show TV’de yayınlanan programından sponsorluğunu çekti.

6

“Değerli Schafer Dostlarına Duyuru;

“Siz değerli müşterilerimizin SHOW TV gündüz kuşağında yayınlanan Seda Sayan'ın sunduğu "Seda Sayan Show" programının gündüz içeriğine yönelik hassasiyetinizi saygıyla karşılıyoruz.

“SCHAFER’ın uzun yıllardır tüm televizyon kanallarında başarılı programlara ve dizilere reklam ve sponsorluk çalışması yaptığı bilginiz dahilindedir. Reklam ve sponsorluk yaptığımız programların akışı içinde yer alan içerik, sunum ve konuklar hakkında SCHAFER'ın herhangi bir etkisi olmadığı gibi sorumluluğu da bulunmamaktadır. Bu tür konular tamamiyle yayınlanan kanalın sorumluluğundadır.

“Bu konulardaki tüm tavsiyeleriniz ve eleştirileriniz çok dikkatlice incelenip sorumluluğu olan kanala bildirilmektedir.

“Sonuç olarak siz müşterilerimizin tavsiyeleri doğrultusunda adı geçen programda hiçbir sorumluluğumuz olmamasına rağmen sponsorluğumuzu iptal ettiğimizi siz değerli müşterilerimize saygı ile duyururuz.”

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.