‘’eZone Transporters’’ Yayınlandı @ArthendaGames

Bağımsız oyun geliştirme ekibi Arthanda Games tarafından geliştirilen mobil oyunu ‘’eZone Transporters’’ , Google Play Store’da yerini aldı.

 4

Arthenda ekibinin geliştirdiği ve Kickstarter’da ki kampanyaya verilen destekler ile yayınlanabilen ”eZone Transporters” adlı sonsuz koşu oyunu, Google Play Store’da yayınlandı ve kitlelere ulaşabilmek adına desteklerinizi bekliyor. Ekip, ios platformu içinde çalışmalarını yakın bir zamanda sonlandırıp oyunu App Store’da yayınlamayı planlıyor.

Uzay temasıyla son derece başarılı ve dikkat çeken bir görsel tasarımla oluşturulan sonsuz koşu oyunu eZone Transporters, 360 derece serbest uçuş kontolüyle eğlenceli bir deneyim sunarak son kalan 4 karakterimizle galaksinin geleceğini kurtarmayı amaçlıyor. Galaksilerarası tünellerde geçen oyunda, bizi görevimizden alıkoymaya çalışan birbirinden zorlu engeller, bu zorlu görevde yardımcı olacak özel güçler mevcut. Bizden istenen bu macerada olabildiğince fazla puan toplayarak son kalan enerji gezegenini en uzağa taşımak ve geleceği kurtarmak.

Kickstarter kampanyası boyunca yerli-yabancı birçok teknoloji ve oyun sitesi, blog ve dergilerde ilgi çekerek haber olmayı başaran ”eZone Transporters”, yayınlanarak mobil oyun severlerin beğenilerine sunuldu. Oyunu; Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Google Play Store linki ;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arthenda.eZone

Daha detaylı bilgi için linkleri inceleyebilirsiniz.

www.arthenda.com

https://www.facebook.com/ArthendaGames

https://www.facebook.com/pages/E-zone-Transporters/403376883101729

İlgili Haber

Yerli mobil oyun ‘eZone Transporters’ Kickstarter’da ve yardımlarınızı bekliyor @ArthendaGames
http://www.dagmedya.net/2014/02/21/yerli-mobil-oyun-ezone-transporters-kickstarterda-ve-yardimlarinizi-bekliyor/

 

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir