50.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda ( @tourofturkey ) Geri Sayım Başladı #TUR2014

50.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Tur’u 27 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 

8 gün sürecek ve toplam 1254 km. yarış için takımlar bir bir Alanya’ya gelmeye başladı.

Alanya’lı bisiklet severler ise TUR öncesi yapılacak etkinliklerle yine keyifli saatler geçirecek. TUR’un basın toplantısı 26 Nisan (yarın) gerçekleştirilecek takımların tanıtılmasından sonra sevilen şarkıcı Kıraç’ın konserini takiben hava fişek gösterileri tarihi Kızılkule’de kurul50.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Tur’u 27 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

eurosport

8 gün sürecek ve toplam 1254 km. yarış için takımlar bir bir Alanya ya gelmeye başladı.

Alanya’lı bisiklet severler ise TUR öncesi yapılacak etkinliklerle yine keyifli saatler geçirecek. TUR’un basın toplantısı 26 Nisan (yarın) gerçekleştirilecek takımların tanıtılmasından sonra sevilen şarkıcı Kıraç’ın konserini takiben hava fişek gösterileri tarihi Kızılkule’de kurulan sahnede gerçekleştirilecek.

26 Nisan Cumartesi Etkinlik Programı 11:00 Basın Toplantısı (Grand Kaptan Hotel) 18:30-20:00 Takım Prezantasyonu (Kızılkule) Davetlilerin ve Bisiklet Takımlarının Alana Gelişi 19.15 Takım Prezantasyonu (Kızıl Kule Önünde Kurulan Sahnede) 20.00 Kıraç Konseri ve Havai Fişek Gösterisi ( Kızılkule Önü)an sahnede gerçekleştirilecek.

26 Nisan Cumartesi Etkinlik Programı 11:00 Basın Toplantısı (Grand Kaptan Hotel) 18:30-20:00 Takım Prezantasyonu (Kızılkule) Davetlilerin ve Bisiklet Takımlarının Alana Gelişi 19.15 Takım Prezantasyonu (Kızıl Kule Önünde Kurulan Sahnede) 20.00 Kıraç Konseri ve Havai Fişek Gösterisi ( Kızılkule Önü)

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.