DataMarket Ankara Bölge Ofisi Açtı

Bilişim sektörünün lider firmalarından biri olan Data Market, sektördeki 21. yılında Ankara Bölge Ofisini açarak hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Kurulduğu 1992 yılından itibaren, bilişim sektöründe hizmet veren, finans-bankacılık, sigorta, sağlık, genel sektör, telekom ve uluslararası şirketler gibi önemli birçok sektörde başarılı projeler yapan Data Market , Ankara Bölge ofisi ile Ankara ve çevresindeki tüm müşteriler ile kamu kurumlarının taleplerine yerinde cevap vermeyi ve hizmet etmeyi planlamaktadır.

Data Market Genel Müdürü Sn. Murat Boyla, Data Market Ankara Bölge ofisinin açılışı ile ilgili; “Çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimliğimizle hedefimiz, her zaman müşterilerimizin iş süreçlerine değer katmak ve bilişim sektörünün gelişmesine önemli katkılar sağlamaya devam etmektir. Bu hedefler doğrultusunda ulusal ve uluslararası pek çok projeyi hayata geçirdik. Bilişim sektöründe sürdürülebilir kalite ilkelerimizle hareket ettik. Uzun vadeli strateji ile hareket eden kamu sektöründe, hedeflenen verimlilik için yapılacak her türlü BT yatırımının, ekonomik bütünlüğün sağlanmasına yönelik bir adım olduğunun bilincindeyiz. Data Market Ankara bölgemizde yenilikçi çözümlerimizle sizlere hizmet vermek bizler için mutluluk ve kıvanç kaynağı olacaktır.” dedi.

Data Market Ankara Bölge Müdürü Sn. Serkan Çalışıcı, Kamuda BT alanındaki değişim ve Data Market’in tercih edilme sebeblerine değinerek; ”Günümüzde kamu yöneticileri, yapacakları küçük bir projenin bile ülke ekonomisine nasıl katkılar sağlayabileceği konusunda heyecan taşıyor. Makamda idareci olan yöneticiler, yerlerini innovatif projeci yöneticilere bıraktı. Bunun doğal bir sonucu olarak kamu bilişimcileri önlerinde lider teknoloji firmalarını görmek ve bu tip firmalarla çalışmak istiyorlar. Data Market 20 yıllık geçmişi ile değişime ayak uydurabildiğini ispatlamış, lider bir teknoloji firmasıdır. Bu varlığını, bilgi ve tecrübeye değer veren ilkeli duruşuna borçludur. Bizler, Data Market ekibi olarak, bilgi birikimimiz ve tecrübeli kadromuzla kamuya öncülük edebileceğimize inanıyor ve aynı heyecanı paylaşıyoruz.” açıklamasını yaptı.

Data Market, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile en yeni ve en yüksek bilgi teknolojilerini kullanmaktadır. Temsilciliğini ve iş ortaklığını yaptığı çözümlerini de müşterilerine özel bir anlayışla sunarak , müşterilerinin yatırımlarından en yüksek geri dönüşü almalarını sağlamaktadır.

Kaliteli ve güvenilir hizmetlerini uluslararası standartlarla belgeleyerek geliştiren Data Market, ISO 9001 Kalite Belgesi ile birlikte, müşteri memnuniyeti sağlama konusunda ISO 10002 Müşteri Şikayet Yönetim Sistemi kalite belgesi, bilginin güvenliği konusunda ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası ve iş güvenliği ile ilgili OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarını alarak müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Data Market Ankara Bölge Müdürlüğü’ne atanan Serkan Çalışıcı; 1999 Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümü mezunudur. Daha önce Bilgi İşlem Yöneticiliği, Satış Direktörlüğü, Ankara Bölge Müdürlüğü pozisyonlarında 14 Yıllık BT sektörü deneyimi bulunmaktadır.

İyi derece İngilizce bilen Çalışıcı, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.