Mobil Dünya Kongresi İspanya’nın Barselona kentinde yarın başlıyor

Mobil Dünya Kongresi, 24-27 Şubat 2014 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenecek. Teknoloji şirketlerinin yeni ürün ve hizmetlerini duyuracağı etkinlik, 220′den fazla ülkeye yayılan Dünya GSM Birliği (GSMA) tarafından düzenleniyor.

2013’te 200 ülkeden 72 bin kişiyi ağırlayan Kongre’ye 4300 CEO katılmıştı. 79 ülkeden 3500 basın mensubunun görev yaptığı Mobil Dünya Kongresi 94 bin metrekare alana yayılıyor.

12-34

GSMA, tüm dünyadan yaklaşık 800 mobil operatörü el aygıtı ve cihaz üreticileri, yazılım şirketleri, ekipman tedarikçileri ve internet şirketleri ile ayrıca finansal hizmetler, sağlık, basın, ulaşım ve yardımcı hizmetler gibi sektörlerdeki kuruluşlar dahil olmak üzere daha geniş ölçekli mobil eko sistem içerisinde 250 şirket ile bir araya getiriyor.

GSMA aynı zamanda Mobil Dünya Kongresi ve Mobil Asya Expo gibi sektör lideri etkinlikler de düzenlenliyor. Mobil Dünya Kongresi, mobil iletişim sektörünün tüm ekosistemini buluşturan etkinlik her geçen sene daha zengin bir içerik ve daha fazla katılımcıyla gerçekleşiyor.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.