Yerli mobil oyun ‘eZone Transporters’ Kickstarter’da ve yardımlarınızı bekliyor @ArthendaGames

Yerli oyun ‘eZone Transportes’ Kickstarter’da!

Bağımsız oyun gelistirme ekibi Arthenda Games tarafından geliştirilen yerli mobil oyunu ‘eZone Transporters’ yardımlarınızı bekliyor.

4
 

7 ay önce bir araya gelmiş olan oyun tutkunu ekip, ilk oyunları olan ‘eZone Transporters’’ın geliştirme aşamasının sonuna geldi ve her bağımsız oyun geliştirme ekibinin olduğu gibi maddi desteğe ihtiyaç duyuyorlar, Kickstarter’da kampanya oluşturarak gerekli olan lisans ücretlerini karşılayabilmek ve oyunu yayınlayabilmek adına gereken diğer ihtiyaçları için sizlerden bağımsız yerli oyun üreticilerine destek olmanızı bekliyorlar.

 

Ekibin ilk projesi ‘’eZone Transporters’’ bir 3D mobil sonsuz koşu oyunudur. Yüksek kalitede görsel ve oynanabilirlik hedefleyen oyunda amaç; hikayeye göre, büyük patlamadan sonra geriye kalan 4 karakterle eZone galaksisinin geleceğini kurtarmaya çalışmak. Galaksilerarası tünellerde geçen oyunda, bizi görevimizden alıkoymaya çalışan birbirinden zorlu engeller, bu zorlu görevde yardımcı olacak özel güçler mevcut. Bizden istenen bu macerada olabildiğince fazla puan toplayarak son kalan enerji gezegenini en uzağa taşımak ve geleceği kurtarmak.

ss10
Genç bir ekipten oluşan Arthenda Games, Kickstarter’da başlattığı bağış kampanyası ile desteklerinizi bekliyor. Kampanyanın başarılı olması, yerli oyun sektörüne büyük bir katkı sağlayacak, ekibin ve sektörün motivasyonuna ve gelişmesine büyük rol oynayacaktır.
ss2
 

Detaylı bilgi için ekibin internet sitesini ve sosyal ağlardaki sayfalarını takip edebilirsiniz.

http://kck.st/1dIrnSL
http://www.arthenda.com/

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.