Dağ Medya Künyesine Kitap Eleştirileri ile Duygu Aksoy Katılıyor

Duygu Aksoy, iyi okur gerçek bir edebiyat kurdu. Arayıp bulmadığınız, tanıyınca aklınızdan çıkaramadığınız karakterlerin kıymetli yanlarını, görülmeyen taraflarını satır aralarından çıkartıp sizler için kaleme alacak. Son dönem Türk edebiyatına dair eserleri, romanları, yer yer edebiyatçıların söyleşilerini sizin için didikleyip yazacak.

Duygu Aksoy kimdir?

DuyguAksoy

İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu. Lisansını “Din Ahlak İlişkisi Bağlamında Altın Kural ve İmmanuel Kant’ın  Kategorik İmperatifi” adlı teziyle bitirdikten sonra mastırını yine aynı üniversitede Din Felsefesi alanında “Çağdaş Din Felsefesinde Estetik ve Sanat” başlıklı teziyle tamamladı. Master teziyle ilgili olarak bir süre İtalya’da  sanat eserleri üzerine araştırmalar yaptı.  Doktorasına ise Felsefe Tarihi alanında devam etmekte.  Çalışmalarını daha çok ahlak felsefesi ve sanat felsefesi konuları üzerinde yoğunlaştırıyor. 

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Duygu Aksoy

İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu. Lisansını “Din Ahlak İlişkisi Bağlamında Altın Kural ve İmmanuel Kant’ın Kategorik İmperatifi” adlı teziyle bitirdikten sonra mastırını yine aynı üniversitede Din Felsefesi alanında “Çağdaş Din Felsefesinde Estetik ve Sanat” başlıklı teziyle tamamladı. Master teziyle ilgili olarak bir süre İtalya’da sanat eserleri üzerine araştırmalar yaptı. Doktorasına ise Felsefe Tarihi alanında devam etmekte. Çalışmalarını daha çok ahlak felsefesi ve sanat felsefesi konuları üzerinde yoğunlaştırıyor. 31 Aralık 2013 tarihinde Dağ Medya'ya katılarak edebiyat dünyasına dair ilk kitap eleştiri yazılarına başladı.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Geri İzleme: “İnsanın bu dünyada hakikate ulaştığı nerede görülmüştür” | Dağ Medya

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.