Tavşanı Yakala!

Gozimo henüz  yeni yeni yayına sunulmuş olmasına rağmen, bir çok kişinin tarayıcısında çoktan yer edinmiş bile.Peki nedir bu Gozimo?  Gozimo Serdar Kuzuloğlu’nun Devrim Altaylı ve Ercan Balcı ile birlikte 2012 senesinden bu yana kafa patlattıkları ve sürekli geliştirdikleri  bir proje.

Vladislav Serkan Zuev
info@dagmedya.com

Hiçbir üyelik gerektirmeksizin Web tarayıcınıza yaklaşık bir dakikada kurulan bu eklenti sayesinde aradığınız konularla ilgili size doğru kaynakları sunan tavşan. Siz internette sörfünüzü yaparken bir anda beliriveriyor ve size aradığınız şeyle ilgili bir fikir sunuyor.

Gozimo

 

Sosyal medyanın en popüler aracı Twitter’da gezerken bulunduğunuz sekmeden hiç ayrılmadan İnstagram fotoğraflarını görmek ister misiniz ya da çoğu zaman büyük sorun haline gelmiş popüler bir hesabın gerçek olup olmadığını öğrenmek? Kim istemez ki. İşte tamda  burada Gozimo devreye giriyor ve size kolaylıklar sağlıyor.

Bunun dışında bir alışveriş sitesinde gezinirken beğendiğiniz herhangi bir ürünü diğer siteler ile karşılaştırıp size en hesaplısını sunuyor.Veya herhangi bir sitede ürün adının üstüne geldiğinizde size fiyat karşılaştırması yapıyor.Veya herhangi bir yer hakkında araştırma yaparken o yerin üstüne geldiğinizde size en uygun uçak bilet fiyatlarını gösteriyor.

Gozimo tüm bunları yaparken kesinlikle ziyaret ettiğiniz site ile anlaşmalı olması gerekmiyor. Gozimo size en güvenilir kaynağa ulaşma sözü veriyor ve bu sözü pekte boş değil gibi. Gozimo tamamen ücretsiz olmak ile birlikte şu anda herhangi bir gelir beklentisi yok. Kısacası tavşanı takip edin, Gozimo ile İnternet’i tekrar keşfedin.

Gozimo’nun tanıtım videosunu da buradan izleyebilirsiniz :

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir