Dağ Medya’ya Web geliştirici Mustafa Berkay Mutlu katıldı

Dağ Medya’ya genç mühendis adayı, Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisi Mustafa Berkay Mutlu katıldı. Mutlu, Dağ Medya’da gönderilere SEO optimizasyonu,arama motorlarında üst sıralarda erişim, eklentilerle Dağ Medya sayfalarını  zenginleştirme, WordPress ve eklentilerin güncellemelerinin düzenli olarak yapılması, Google Analytics‘in istatistiki takibini yapacaktır. Web geliştirici olarak Dağ Medya’da çalışmalar yürütecek.

Mustafa Berkay Mutlu https://twitter.com/bekobird

Mustafa Berkay Mutlu
https://twitter.com/bekobird https://www.facebook.com/mustafaberkaymutlu

Mustafa Berkay Mutlu Kimdir?

1993 doğumlu Mustafa Berkay Mutlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği  bölümü  3.sınıf öğrencisi. Uzmanlık alanları Bilgisayar, Bilişim, İnternet, Photoshop,Program geliştirme (Assembly, C, C#, Java, Windows Phone8).  Ytüfok Fotoğraf Kulübü ve YTÜ Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri üyesi.  2013 Haziran ayında Ytufok FKare’03 fotoğraf festivalinde Pınar Dağ ile Basın Atölyesi‘nde çalıştı. Basın Atölyesi‘nde festivalin günlük olarak basılan GazeteFkare‘nin tasarımını uygularken FKare Basın Atölyesi’nin WordPress blogunun da düzenlemelerini yaptı. Ayrıca Microsoft Türkiye‘de bu yaz staj yaptı. (2013)  Fotoğraf çekmeyi,gitar çalmayı ve blog yazmayı seviyor.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Berkay Mutlu

Geliştirici. Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisi. Dağ Medya'da gönderilere SEO optimizasyonu,, eklentilerle sayfa zenginleştirmesi, WordPress / eklentilerin güncellemelerini yapıyor. Dağ Medya Google Analytics istatistik takibini sağlıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir