Yeşil Düşünce Derneği İnteraktivistler arıyor

Yeşil Düşünce Derneği tarafından yürütülen İnteraktivist Projesi atölyeleri için tüm Türkiye’den katılımcılar aranıyor.

yesildusunce-SRT

Kasım, Aralık ve Ocak aylarında Kars, İzmir, Diyarbakır, Mersin, Nevşehir, Bursa ve Trabzon’da gerçekleştirilecek ve her ilde dört gün sürecek atölyeler için kesin tarihler ilerleyen günlerde açıklanacak.

Hak ihlallerine karşı aktivistlerin seslerini duyurmalarına, geleneksel medyaya karşı kendi medya araçlarını geliştirmelerine katkıda bulunmak, öğrenmek, yeni yollar keşfetmek için Türkiye’nin yedi şehrinde dört gün boyunca gerçekleştirilecek olan atölyeler alanında deneyimli kişiler tarafından sürdürülecek.

interaktivist face cover 1.jpg

Yeşil Düşünce Derneği, çevre illerden aktivistlerin de katılımının sağlanacağı atölyelerle, hak ihlalleri ile mücadele eden aktivistleri bir araya getirmeyi, sokakta yükselen mücadeleyi besleyecek online aktivizm araçlarını paylaşmayı, yeni yollar keşfetmeyi hedefliyor.

Katılımcıların 4 tam gün sürecek atölyelere katılımlarının yanı sıra eğitim öncesi istenecek araştırma ve hazırlıkları da tamamlamaları ve sonrasında hak ihlalleri ile ilgili yerel kampanyalar geliştirmeleri bekleniyor.

Ayrıntılı bilgiye ve başvuru formuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: http://web.yesildusunce.org/

Başvuru formu:

https://docs.google.com/forms/d/1QVBQ3E9TuURZZAsKfowb14I3n5AZRTOoSxJ33Ogpkbk/viewform

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir