Fransızca kursları güz 2013 dönemi başlıyor

Ve  işte yeni bir eğitim dönemi başlıyor ! Fransızca eğitimine ilk kez başlamak  ya da var olan Fransızca bilginizi güçlendirmek için Fransız Kültür Merkezi güz dönemi kurslarına katılmaya ne dersiniz?

eleves

Fransız Kültür Merkezi bünyesinde gerçekleşen genel ya da mesleğe yönelik Fransızca eğitimi, Fransızca pratiğinizi güçlendirmek için konuşma kursları, dil diploması sınavlarına hazırlık veya  Fransız dili ve kültürü hakkındaki bilgilerinizi geliştirmeye yönelik kurslarımız sizleri bekliyor.

Fransızca seviyeniz, ihtiyaçlarınız ve müsaitlik durumunuza göre sizin için en uygun grup ya da özel kurslardan olusan geniş yelpazemizle hizmetinizdeyiz.Güz dönemi kurslarımız 3 Eylül‘den itibaren başlamaktadır. Fransızca‘yı, Fransa‘nın Türkiye Büyükelçiliği‘nin resmi dil ve kültür merkezi olan Fransız Kültür Merkezi’nde öğrenmeyi seçmiş binlerce kişi arasına katılmak için hemen başvurun !

Tüm öğrencilerimiz, bir senelik medyatek üyeliği ve çeşitli kültürel etkinliklerimizden yararlanma olanağına sahiptirler.

Bilgi için :

Taksim : kurslar.istanbul@ifturquie.org    0212 393 81 11

Saint-Joseph : kurslar-sj@ifturquie.org    0216 418 56 66

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir