1. Ulusal Süt Zirvesinden Hangi Sonuçlar Çıktı?

1. ULUSAL SÜT ZİRVESİNDEN HANGİ SONUÇLAR ÇIKTI? EGE TVDE İZLEYİNİZ

İzmirin Çeşme ilçesinde 21-23 Mayıs tarihlerinde yapılan 1. Ulusal Süt Zirvesi hem büyük ilgi topladı hem de süt sektörünün bütün paydaşlarını bir araya getirdi.. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Mehdi Ekerin yanı sıra Dünya Sütçülük Federasyonu (IDF) Başkanı Richard Doyle da Zirveye katılarak ülkenin dört bir yanından yüzlerce çiftçi, üretici birlikleri temsilcileri, akademisyenler ve Tarım Bakanlığı yetkilileri ile süt ve süt ürünleri sektöründe son küresel gelişmeleri paylaştı.. 180 milyar dolar üretim hacmi olan dünyanın en değerli tarım ürünü süt ile ilgili olarak Zirveden hangi sonuçlar çıktı? Sektör temsilcileri sorunlar ve çözüm arayışları hakkında neler düşünüyor? 2016 Yılı Dünya Sütçülük Zirvesi İzmirde yapılabilecek mi?

Ege TV Program Yapımcısı İsmail Uğuralın hazırlayıp sunduğu “Tarım ve Ekonomi”de bu hafta İzmir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Güldal ve Nazilli ÖRKOOP Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Ahmet Ertürk stüdyo konuğu oluyor.. Ayrıca Ankara Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nevzat Artık ve Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Süt Teknolojisi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Harun Kesenkaş telefon bağlantısı ile görüşlerini bizlerle paylaşacak..

“Tarım ve Ekonomi” 31 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.30 – 22.00 arası Ege TVde canlı yayında ekrana geliyor.

http://ismailugural.blogspot.com/

www.tarimmerkezi.com

EGE TV  ve RADYO EGE’nin Uydu Frekansları değişti..

11096MHZ

30000 SYMBOL

VERTICAL POLARIZASYON

5/6 FEC

Parametreleri ile EGE TV ve Radyo EGE’yi uydudan alabilirsiniz..

Ayrıca D-Smartta 162nci kanalda ve internette: http://www.egetv.com.tr/egetvcanli.html canlı izleyebilirsiniz..

Not: Bu program duyurusu tarim-ve-ekonomi@googlegroups.comun 40 550 üyesi ile birlikte toplam 42 300 kişiye gönderilmiştir..

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.