Dağ Medya bünyesine önemli bir isim daha katılıyor. Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü – Dijital Yayın Editörü Ferhat ER

Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü- Dijital Yayın Editörü Ferhat ER

Ferhat ER, Dağ Medyada Dijital ve Sosyal Medya konularında yazı paylaşımlarında bulunacak. Yazılarının içeriği Dijital trendleri ve gelecekte bizi Dijital hayatta neler bekliyor; Sosyal Medya nedir, nasıl olmalıdır, kullanan markalardan başarılı ve başarısız örnekler…vb konuların çevresinde olacaktır. ilk yazısını 1 Şubat tarihinde paylaşacak olan ER, Dağ Medya bünyesinde Dijital Yayın Editörü olarak düzenli yazacaktır.

Dijital Yayın Editörlüğünün yanında sayfamızın ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek adına Pazarlama – İş Geliştirme müdürü olarak bünyemizde yer alacaktır. Bu görevi ile de Dagmedya.comu yenilikleri takip eden değil ilk uygulayan, okuyucusuna önem veren ve onlar için kendini geliştirmeyi her zaman ön planda tutan bir mecra olma yolunda önemli katkıda bulunacaktır.

Ferhat ER kimdir?

Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Dijital Yayın Editörü Ferhat ER

24 Nisan 1985’ te Kırıkkale de doğdu. MKE Kurumunda işçi çocuğunun yaşadığı şartları yaşayarak büyüdü.

Kırıkkale Anadolu Lisesi’ nde liseyi bitirdikten sonra, 2004 yılında kazandığı Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini 2008 yılında bitirdi.

Üniversite hayatı boyunca birden fazla vakıf ve derneklerde gönüllü hizmetler verdi; bunlardan en önemlisi AIESECte yönetim kurulu üyesi olmasıydı.

Yemeksepeti.comun Eskişehir bölgesinin gelişimi ve sürdürülebilirliği için 2006 yılında Eskişehir Bölge sorumlusu olarak çalışma hayatına üniversite hayatında başladı.

2008 yılında Eskişehirde doğrudan pazarlama ajansı kurarak fikir yarışmalarına katıldı. Avea Hayatımın Fikri yarışmasında 3. dönem finalistleri arasında yer aldı.

2010 yılında İzmir e yerleşerek kişi ve kurumlara sosyal medya ve dijital proje danışmanlığı yaptı. Daha sonra 2011 yılında yaptığı başvuru sonucunda MINDSHARE İstanbul ofisinde KOÇ markalarından Arçelik ve Grunding in yazılı medya planlaması ve proje yönetiminde sorumluluklar aldı. MINDSHARE İstanbul ofisinde çalıştığı ekip ile birlikte Uluslararası bir ödül olan Cannes Lionda Gümüş Arslan ve 2011 Media Cat Felis ödüllerinde kategori 1. liği ödüllerinin sahibi oldu.

2011 son aylarında MINDSHAREde hızlı ve parlak gelişiminin de getirdiği güvenle Türkiyenin büyük medya gruplarından olan Turkuvaz Medya Grubunda çalışmak için yaptığı başvuruyla birlikte Turkuvaz 360 ekibinde yer almak için teklif aldı.

Turkuvaz Medya Grubunda Turkuvaz 360 Ekibi olan Pazarlama ve İnovasyon ekibinde dijital proje üretimi ve yönetimi ağırlıklı olmak üzere tüm mecralarda da proje yönetimi ile birlikte Pazarlama Uzmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

15 Yorum

 1. Berna Ertunc

  Welcome to DAG MEDYA WORLD…Aramiza hosgeldiniz…Calismalarinizin bizlere ve Dag medyaya cok seyler kazandiracagindan hic suphem yok…EEE bizim kumeste tek horoz olmaninda bir ayricaligi olmali bence..Cok calisacagimiz bol basarili bir yil olsun hepimize !!!

  Yanıt
  1. FerhatER

   Çok teşekkür ederim. Norveç kadar olmasa da İstanbul’ un bu soğuk günlerinizde sıcak mesajınız faydalı oldu desem:) Sizinle çalışmak benim için çek heyecanlı olacak umarım çok güzel işler yapacağız hep beraber.
   Sevgiler

   Yanıt
 2. Pınar Dağ
  pinardag

  Sevgili Ferhat,

  İyi ki aramizdasin, seninle uzun uzun yazisip bir dizi calismalar yapmak ve projeler uretebilmek benim icin fazlasiyla heyecan verici. En guzeli ise oldukca inancliyim yapacaklarimiza dair.

  Dağ medya icin bir omurga gorevi ustleneceginin farkındasindir umarim?

  Gec olmadan bil isterim!;)

  Welcome!

  p.

  Yanıt
  1. FerhatER

   Pınar’ cım güzel ve nazik yorumun için çok teşekkür ederim. Hiç bir zaman inancımız kaybolmasın çünkü farklı, güzel ve sürdürebilir işler yapacağımıza emin olabilirsin.
   Sürekli yazışmalarımızda da belirttim ben tüm bilgi, birikim ve deneyimlerimle yanınızda olmaya hazırım.
   Sevgiler.

   Yanıt
 3. DAG MEDYA
  DAG MEDYA

  Ferhat Bey hoşgelmiş, sefalar getirmiş. Çatımız henüz yağmur filan alıyor ama güzel, korunaklı, manzaralı ve yatırım için gelecek vaat eden enbisevimli çatıdır. Size tatlı yorgunluklar diliyorum.*

  Zeynep Tan

  Yanıt
  1. FerhatER

   Önemli olan sizin gibi donanımlı ve deneyimli insanların Dağ Medya’ nın temelini oluşturmasıdır. Sonrasında hep birlikte bilgi birikim yordamıyla üstesinden geliriz. Çok teşekkür ederim kibar dilekleriniz için.

   Yanıt
 4. Geri İzleme: Yeşim MUTLU Photo Blog » Ferhat Er Dağ Medya’da!..

 5. Geri İzleme: Pazarlama ve İş Geliştirme -Dijital Yayın Editörü Ferhat ER yazdı|| Dağ Medya ve ben. « Dag Medya

 6. Geri İzleme: Dijital Yayın Editörü Ferhat ER yazdı|| Dağ Medya ve ben. « Dag Medya

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.