“Dört” ve “Beş” art arda…

Exdergi 4, 5

Üç aylık aralıklarla yayımlanan dergimiz, çıkış tarihlerinin yılın eşit çeyreklerine yerleşmesi amacıyla bu yılın Aralık ayında yayımlanacak 4. sayısının hemen ardından 2012 Ocak’ta da çıkacak.

4. sayı Aralık 2011’de, 5. sayı Ocak 2012’de…

Dördüncü sayımızın hazırlıkları sürerken beşinci sayının da gündeme girmesiyle katlanan telaş ve heyecanımızı okurlarımızla şimdiden paylaşmak istedik. Özellikle dergimizin her sayısında dopdolu bir içerikle karşılaşmaktan duydukları memnuniyetlerini bizlerle paylaşan okurlarımız bilsinler ki, Exdergi bu defalığına sadece bir ay arayla yayımlanacak olmasına rağmen, dergimizin oluşmasında en büyük pay sahibi olanlar, eski/yeni tüm dostlarıyla, önceki sayılarını aratmayacak sürpriz konu ve konuklarla, pek yakında tüm internetlerdeki yerini alacak.

Bu fırsatla çağrımızı yinelemek isteriz. Exdergi, konseptine uygun katkılarda bulunmak isteyen, ses vermek isteyen herkese, her dil ve fikre açık bir ortam. Muhaberat sayfamızdaki iletişim formu bunun için de var! Tanışmak için… Bilmedik ama Exdergi’ye girmeye değer şeyler, bloglar, inisiyatifler, etkinlikler, etkisizlikler bulup sesimizin yettiği kadarıyla yaymak için…

4. sayımızda buluşmak üzere! 5. sayımızla da elbette…

Ve sonra altı…

Yedi…

http://exdergi.com/nesriyat/exdergi-dort-ve-bes-art-arda/

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir