Medya yöneticileri ile buluşacak

Medya yöneticileri ile buluşacak

Terör saldırılarının ardından başlayan Başbakanlıktaki görüşme trafiği devam akşam da devam etti. Erdoğan, yarın, medya yöneticileri ve genel yayın yönetmenleriyle bir araya gelecek.

ANKARA – Terör saldırılarının ardından başlayan Başbakanlıktaki görüşme trafiği gün boyu devam etti. Erdoğan, yarında medya yöneticileri ve genel yayın yönetmenleriyle bir araya gelecek.

Sabah saatlerinde gerçekleştirilen ve 3 saat süren terör zirvesinin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, akşamüstü MİT Müsteşarı Hakan Fidanı bir kez daha kabul etti.  Saat 17.15de Başbakanlığa giriş yapan Fidan, görüşmenin bitiminde Başbakanlıktan ayrıldı.

Erdoğan, daha sonra Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ve Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile görüştü. Bakanlar, saat 19.55te Başbakanlık Merkez Binadan ayrıldı.

Bu arada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, medya yöneticileri ve genel yayın yönetmenleriyle yarın bir araya gelecek. Başbakanlık Resmi Konutunda gerçekleşecek görüşme, saat 11.00de başlayacak.

Dünya-dağ medya- ajanslar

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir