Mümkünlü’de bir festival havası: Alternatif Medya Şenliği

Mümkünlü’de bir festival havası: Alternatif Medya Şenliği.

http://exdergi.com/festival/alternatif-medya-senligi/Alternatif Medya ŞenliğiYeşil Gazete, “Alternatif Medya Şenliği” isimli bir etkinlik düzenliyor. Exdergi insanları da orada olacaklar.

Organizasyon 16 Ekim 2011 Pazar günü, İstiklâl Caddesi, Daracık Sokaktaki bir alanda gerçekleştirilecek —11.00 ve 00.00 saatleri arasında. Daha ayrıntılı bilgi ve katılımcı listesini Alternatif Medya Şenliği blogunda bulabilir, gelişmeleri Facebook etkinlik sayfalarından takip edebilirsiniz.

Etkinlikte sokak sanatçılarından gün boyu sürecek performanslar ve canlı müzik olacak. Alternatif medya kurumu olarak katılanların kendi etkinlikleri, “Yeni Medya Düzeni (mi?)”, “Medyada Nefret Söylemi”, “Medya Okuryazarlığı”, “Dijital Aktivizm” ve “İnternet Sansürü” başlıklı konuşmalar, oturumlar olacak.

Exdergi olarak bizler ise yazarlarımızla, blog yazarlarıyla ve okurlarımızla buluşacağız. O güne özel (ve yine küsüratlı) bir sayımız var; derleme bir sayı ve fanzin formunda… Fotokopilenmiş Exdergi… Exdergi’nin en incesi… Onu dağıtacağız ve denk düşen yazarlarımız imzalayacaklar isteyenlere.

Başka bir medya… Mümkündür elbette. Değil mi? Başka bir dünya hatta… Daha mümkünlü bir dünya…

Alternatif Medya Şenliği’ne ve oradaki standımıza davet ediyoruz herkesi. Gelin, görün. Kendi gözlerinizle…

Alternatif Medya Şenliği Posteri

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir