Yılın Genç Yayın Girisimcisi Yarısması'nın jüri üyeleri açıklandı!

British Council tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği ve Kalem Ajans isbirliği ile düzenlenen Yılın Genç Yayın Girisimcisi Yarısmasına, çalıstığı yayıncılık alanda liderlik iddiası olan ve girisimcilik ruhu tasıyan, 21 – 40 yasları arasında, yayıncılık sektöründe tecrübe sahibi genç girisimcileri 28 Ekim 2011 tarihine kadar basvurmaya davet ediyoruz. Yarısmayı kazanan iki girisimci Britanyada gerçeklesecek sektör turuna katılarak alanında isim yapmıs girisimcilerle tanısma ve Londra Kitap Fuarına katılma sansı yakalayacak.

Jüri üyeleri açıklandı Jüri üyeliğini, Filiz Aygündüz (Milliyet Gazetesi Kültür&Sanat Bölümü Müdürü), Hakan Günday (Yazar), Henry Volans (Dijital Yayıncılık Direktörü, Faber), Kenan Kocatürk (Türkiye Yayıncılar Birliği Genel Sekreteri, Literatür Yayınları Genel Yayın Yönetmeni) ve Nermin Mollaoğlunun (Genel Müdür, Kalem Ajans ve ITEF Istanbul Tanpınar Edebiyat Festivali) yapacağı Yılın Genç Yayın Girisimcisi Yarısması için basvurular devam ediyor. Nasıl Katılabilirim? Yarısmaya katılmak için, 28 Ekim 2011 tarihine kadar www.britishcouncil.org.tr sayfasında Genç Yayın Girisimcisi Yarısması ile ilgili bilgileri okuyarak, basvuru formunu doldurmanız yeterli. Ne kazanacağım? Bu sene ilk defa olarak bir değil, iki kazanan isim olacak ve kazananlar tüm masrafları British Council tarafından karsılanacak olan Britanyada gerçeklesecek sektör turuna katılacak ve Londra Kitap Fuarına dahil olma sansı yakalayacak!

Türkiye Yayıncılar Birliği ve Kalem Ajans isbirliği ile gerçeklestirilecek olan Yılın Genç Yayın Girisimcisi Yarısmasını kazanan iki kisi Türkiyede Yılın Genç Yayın Girisimcileri unvanını alarak Nisan 2012de diğer ülkelerin finalistleriyle beraber Britanyada bir haftalık sektör turuna katılacaklar. Tur kapsamında, sektörün lider isimleriyle görüsüp, tanısma ve isbirliği fırsatı bulacaklar. Tüm masrafları British Council tarafından karsılanacak bu programda, Türkiye finalistleri Britanyanın önde gelen yayıncılarıyla tanısmanın yanı sıra Londra Kitap Fuarına katılarak, kendi alanlarına göre bireysel arastırma yapma sansını yakalayacaklar. İletisim Katılım sartları ve yarısma ile ilgili ayrıntılı bilgi için www.britishcouncil.org.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bizi facebooktan da takip edebilirsiniz: www.facebook.com/gencyaraticigirisimciler Yarısmamız hakkındaki sorularınızı bize arts.info@britishcouncil.org.tr adresinden iletebilirsiniz.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir