Kent, Fotoğrafçısını Arıyor

Koç Topluluğu bünyesinde yer alan Otokar, “Kentinen iyimanzarası” isimli bir fotoğrafyarışmasıdüzenliyor.

Haber: Kent, Fotoğrafçısını Arıyor

Otokar, fotoğrafçılık alanında genç yetenekleri desteklemek ve şehirlerde otobüs taşımacılığına dikkat çekmek için “Kentin en iyimanzarası” adlı bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Türkiyenin dört bir yanında toplu taşımada hizmet veren Otokar Kent otobüslerinin şehirdeki en güzel fotoğraflarını çeken kişiler birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

Fotoğrafseverlerin, otobüs kullanıcılarının ve toplu taşımacılık konusuna meraklıların Otokarın Kent model otobüslerinin şehirdeki en güzel fotoğraflarını çekerek katılabilecekleri yarışma için son başvuru tarihi 18 Kasım 2011.

Fotoğrafçılık alanında genç yetenekleri desteklemek ve şehirlerde otobüs taşımacılığına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen yarışma kapsamında, Otokarın üstün kalitesi ve ileri teknolojisi ile Türkiyenin dört bir yanında her kesime hizmet eden Kent otobüslerinin yer aldığı manzara fotoğrafları yarışacak. www.kentineniyimanzarasi.com adresinden veya Facebook üzerinden yüklenen fotoğraflar arasından en çok “beğen” oyu alan 20 eser jüri ekibi tarafından değerlendirmeye alınacak. Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç, Otokar Pazarlama Müdürü Tarkan Burak, Fotoğraf Sanatçıları Muhittin Tüylüce ve Uğur Utku Sezerden oluşan jürinin yaptığı oylama sonucunda ödüle layık bulunan fotoğraflar seçilerek birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci belirlenecek.

Yarışma sonucunda 1.lik kazanan katılımcıya NIKON D90 BODY-18-55MM+55-200MM lens kit, 2.ye CANON EOS 1100D+18-55MM DC lens kit, 3.ye CANON DSC POWERSHOT SX30 IS, 4. ve 5.ye 1 aylık fotoğraf teknikleri eğitimi ve en çok “beğen” oyu alan ilk 10 kişiye lens bardak hediye edilecek. Yarışmaya fotoğraf gönderilerek katılımcı olunabileceği gibi, siteye kayıt olunarak beğenilen fotoğraflara oy verilebilecek. HABERLER.COM

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir