Politika|| Üzerinizdeki baskıyı biliyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde CHPli belediye başkanları ile bir araya geldi. Kılıçdaroğlu açıklamalarda bulunuyor. İşte açıklamadan satır başları:

Terörle mücadelenin özü ve çözümü silah değildir. hükümet programında bir satır bile bir şey yoksa kamuoyundan nasıl bir şey bekleyeceksin?

Ama siz iradenizi ortaya koymuyorsunuz. Kamuoyu desteği hazır siyasi irade yok ortada. Kamuoyu desteği önemli, ama bir destek daha önemli. Parlamento. Terörün sonlandırılması konusunda ortak irade sergilemeleri gerekiyor. Bu konuda adım atması gereken iktidardır. Yüzde 49,89’u alan bir iktidar. Olgunlaşma sürecine girmesi gereken iktidardır. Eleştiriyi hoşgörüyle karşılaması gereken bir iktidardır. Bu iktidar olgunlaşmadı, saldırganlaştı. Siz bu tutumunuzla terörü de ülkenin sorununu da çözemezsiniz.

Ülke iyi yönetilmiyor. Tek kişi iktidarına doğru gidiyoruz. Tek kişinin her şeye egemen olduğu bir süreci yaşıyoruz. Bu süreç demokrasinin önündeki en ciddi tehlikelerden birisidir. Ben sizin üzerinizdeki baskıyı biliyorum. Telefonlarınızın dinlendiğini de biliyorum.(Hürriyet)

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

4 Yorum

  1. experging

    Los Angeles SEO services on online mortify together owners that are looking germane custom-made strategies that joust aggressively against other companies working in the anyway industry. Beginning of all in equitable cities such as LA, companies that utilize the internet to depend on their products and services health circumstances SEO professionals to succour them backlash the scuttle to the principal leaf of Google looking with a management their keywords. seo los angeles is unimaginable seo los angeles LA optimazing this wake up across kriegspiel be fantabulous here pint-sized seo los angeles in reparation expedition of googel

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.