"Her şey dahil" VINN dönemi başladı

Turkcell’in kurumsal müşterilerine özel 3 yeni VINN paketi, her şey dahil fiyatlarla iş dünyasını mobilize ediyor.

Turkcell 3G hızında VINN’lamak isteyen şirketler aylık sadece 49 TL’ye limitsiz mobil internete kavuşuyor.

ÜSTELİK MODEM DE TURKCELLDEN
Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, kurumsal müşterilerine özel 3 yeni VINN paketini piyasaya sundu. Ofise bağlı kalmadan işlerini takip etme avantajını yaşamak isteyen kurumsal müşteriler, Turkcell’in yeni VINN paketleri sayesinde en cazip fiyatlarla mobil internet olanağına kavuşuyor.

LİMİT AŞIMI DA EKSTRA DE YOK
İşini her an her yerde yanında taşıyabilmek isteyenler için Turkcell’in sunduğu Kurumsal VINN paketleri ihtiyaca göre 1GB, 4GB ya da limitsiz internet seçenekleri sağlıyor. 24 ay kontratla alınabilen, KDV ve  ÖİV’nin yanı sıra Yeni Hat Açılış Vergisi ve diğer tüm vergilerin dahil olduğu “Her şey dahil” paketler, maliyet kontrolü için fatura durdurularak da kullanılabiliyor. Böylece limit aşımı engelleniyor ve Kurumsal VINN sahipleri paket ücreti dışında fazladan 1 kuruş dahi ödemiyor.

Mobil interneti denemek isteyenler için ideal olan 1GB’lık Giriş Paketi, Her Şey Dahil ayda sadece 22 TL. 4GB’lık Standart Paket ise yine her şey dahil olmak üzere sadece 33 TL’den sunuluyor ve mobil interneti yoğun kullananlar için ideal.

Turkcell’in en büyük sürprizi, işini yanında taşırken limit tanımayanlara. Daha önce KDV ve ÖİV dahil 99 TL olan Limitsiz Paket artık her şey dahil yalnızca 49 TL.

Yeni Kurumsal VINN paketlerinden birine abone olan Turkcell müşterileri, VINN E176 modemi hiçbir ek ücret ödemeden alabiliyor. Kampanyadan yararlanmak ve Turkcell 3G hızında her an her yerden VINN’lamaya başlamak için 3G internet hattı sahibi olmak gerekiyor. Kurumsal faturalı internet hattına sahip aboneler başvurularını Turkcell İletişim Merkezleri (TİM), Kurumsal Çözüm Merkezleri ya da Turkcell Satış Yöneticileri aracılığıyla yapabiliyorlar.

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.